Van Driel makelaardij nieuwe vriend van VFC!
VLAARDINGEN – Van Driel makelaardij sluit zich aan als vriend van VFC. De makelaar en VFC zijn een sponsorcontract overeengekomen die beide partijen voor minimaal de drie komende seizoenen aan elkaar verbindt.
Naast dat van Driel makelaardij de komende seizoenen de jeugdopleiding van VFC zal ondersteunen, zullen van Driel makelaardij en de vrienden van VFC een sponsoractie hebben, speciaal voor VFC leden. Wanneer een lid van VFC zijn of haar huis verkoopt via van Driel makelaardij en u vermeldt bij de verkoop dat u lid bent van VFC, zal van Driel makelaardij €100 extra overmaken ten behoeve van de jeugd van VFC.
De vrienden van VFC zijn erg blij met deze samenwerking en hopen via de sponsoractie een ‘win-win’ situatie te creëren voor beide partijen. Als vrienden van VFC zijn wij altijd op zoek naar manieren hoe wij als vereniging ook iets kunnen terug doen voor onze sponsoren. De samenwerking met van Driel makelaardij, en de hierbij behorende sponsoractie, is hier een mooi voorbeeld van.
Makelaar met gevoel
Het is een hele stap, om een vertrouwde omgeving te verlaten en een nieuwe woning te betrekken.
Voor het eerst op eigen benen, gezinsuitbreiding, groter willen wonen of juist kleiner. De beslissing om een (ander) huis te kopen is voor een ieder heel persoonlijk en vraagt om een persoonlijke, maar zeker ook een zakelijke aanpak. Een huis (ver)kopen is tenslotte geen productiewerk.
Als geen ander weet van Driel makelaardij het persoonlijke met het zakelijke te combineren, waarbij uw belang voorop staat. Of het nu gaat om de verkoop of juist de aankoop van een woning. Van Driel makelaardij adviseert, denkt mee en zorgt ervoor dat alles op rolletjes loopt.
van Driel makelaardij:
Westhavenkade 44
3131 AE Vlaardingen
010 – 232 88 99
info@vandrielmakelaardij.nl
www.vandrielmakelaardij.nl
Recente Reacties