Business Club Netwerkavond
Samenwerking met sponsors
Wij geloven dat het sponsorschap meer zou moeten inhouden dan het ondersteunen van een vereniging in ruil voor een reclamebord. VFC Business Club biedt u de mogelijkheid om in een informele sfeer uw mede sponsoren te leren kennen, uw relatienetwerk te versterken en uw business te bevorderen.
Met deze activiteiten wilt de Business Club onze VFC cultuur combineren met een commerciële insteek om tot gezellige en productieve bijeenkomsten te komen
Met de Business Club hopen wij onze jeugdopleiding verder te kunnen ontwikkelen, de leden optimale faciliteiten te bieden en op zowel prestatief als recreatief gebied onderscheidend te kunnen zijn in de regio.
1e VFC Business Club netwerkavond.
Donderdag 20 november 2014 organiseert de net opgerichte VFC Business Club een netwerkavond voor onze sponsoren en speciaal genodigden. Tijdens deze avond heeft u de gelegenheid om in een informele sfeer te netwerken en te genieten van een leuke avond.
Gasten Kees Jansma en Jan Dirk Stouten.
Als gastspreker ontvangen we Kees Jansma, presentator bij FOX Sports en voormalig perschef van het Nederlands Elftal. De avond wordt geleid door Jan Dirk Stouten, bekend van TV en Radio Rijnmond
Wilt u zich aanmelden voor deze avond of wilt u meer informatie? Klik dan hier!
Recente Reacties